Přihlásit se

Programátor - vývojový pracovník - Brno

Popis pozice

  • Programování v C#, C/C++…
  • Implementace komunikačních rozhraní na bázi TCP/IP, RS232
  • Práce na systému pro monitorování inteligentních budov
  • Samostatné řešení vývojových úkolů s možností aktivní účasti během analýzy
  • Optimalizace stanovených algoritmů a databázových dotazů
  • Testování produktů, evidence provedených testů

Požadované znalosti a zkušenosti

  • Vzdělání se zaměřením na IT (minimálně dokončený bakalářský stupeň, výjimečně student VŠ-v případě nadaného uchazeče)
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost objektově orientovaných metod vývoje software
  • Znalost databázových systémů SQL (především T-SQL, SQLite)
  • Znalost moderních technologií (XML, .NET, UML ...) a základních skriptovacích jazyků
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita

Vítané dovednosti

  • Znalost principů zabezpečovací techniky výhodou
  • Znalost pokročilých komunikačních standardů výhodou (BACnet, ModBus, OPC, ...)
  • Angličtina výhodou
  • Orientace v elektrotechnických schématech výhodou

Nabízíme

  • Zázemí jedné z největších společností ve svém oboru
  • Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledků
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní akce pro zaměstnance, karta Multisport, pojištění odpovědnosti aj.)
  • Zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
  • Účast na školeních a odborných seminářích

K Vašemu CV prosím přiložte ukázku vlastní práce – část samostatně vyvíjené aplikace (nejlépe v C#). Nemusí jít o funkční aplikaci, stačí ukázka kódu. Nesmí jít o webovou stránku nebo software vyvíjený týmem osob. Jako ukázku vlastní tvorby lze akceptovat také diplomovou nebo bakalářskou práci.

Místo výkonu práce:  Brno

Typ pracovního poměru:  HPP

Termín nástupu:  Možný ihned, případně dle dohody

Kontaktní osoby:

Vydáno dne: 23.7.2019

JoomShaper