Přihlásit se

Rozpočtář/ka slaboproudých systémů - Brno

Náplň práce

  • tvorbu rozpočtů a cenových kalkulací slabo a silnoproudých technologií
  • výběr vhodných technologií pro nabídky do výběrových řízení
  • vedení poptávkových řízení u dodavatelů
  • koordinaci a zpracování rozpočtu společně s našimi projektanty, obchodníky, nákupčími a kolegy z technické podpory
  • finální kontrolu a kompletaci svěřených nabídek
  • kompletaci dokumentů pro zadaná výběrová řízení

Požadované znalosti a dovednosti

  • ideálně alespoň 2 roky praxe v oboru bezpečnostních technologií (EZS, EPS, Ozvučení, CCTV, EKV), takže znáte pojmy jako Galaxy, ESSER, ZETTLER, SIEMENS, Geutebrück či Intelex
  • SŠ nebo VŠ vzdělání v elektrotechnickém směru
  • orientace v zákoně 137/2006 Sb . o veřejných zakázkách
  • zkušenosti s účastí na elektronické aukci a znalost postupů při výběrových řízeních
  • schopnost čtení výkresové dokumentace k projektu
  • dokážete si zprioritizovat pracovní den i úkoly
  • jste proaktivní člověk, který se dokáže sám rozhodovat, ale umí pracovat i v týmu
  • ŘP sk. B a pár najetých kilometrů
  • čistý trestní rejstřík je podmínkou

Vítané dovednosti

  • zkušenosti i se silnoproudými technologiemi
  • znalosti norem pro bezpečnostní technologie

Nabízíme

  • práci na HPP ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • perspektivní zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky nebo Sodexo karta v hodnotě 100 Kč, firemní akce pro zaměstnance, karta Multisport, pojištění odpovědnosti aj.)
  • motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
  • zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
  • účast na školeních a odborných seminářích
  • možnost zapůjčení firemního auta, NTB, telefon

Místo výkonu práce: Brno

Typ pracovního poměru: HPP

Termín nástupu:  Možný ihned, případně dle dohody

Kontaktní osoba: Mgr. Iveta Hrnčářová, personální odd., +420 732 982 182

Vystaveno: 07/2020

JoomShaper