Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémyPZL

Ideální kombinaci systémů ASSET a LATIS SQL 2.2 doplňuje objektové přenosové zařízení PZL-10, které prostřednictvím různých komunikačních kanálů (Morse Radio, telefon, SMS, GPRS, Ethernet LAN) spojuje zabezpečovací zařízení s pultem centrální ochrany. Při použití preferovaného komunikačního kanálu Ethernet je díky podpoře standardních síťových protokolů (např. DHCP) usnadněna automatická konfigurace a zařízení i v rozsáhlých sítích s routery snadno vyhledá nadřazený server. Komunikační kanál GSM podporuje servisní příkazy sítě (USSD), například kvůli zjištění kreditu a při spojení se systémem ASSET je možné odesílat i uživatelské SMS zprávy. Telefonní spojení s PZL-10 používá pro komunikaci protokol PPP (IPv4).
Zařízení předává data do centrální stanice obsluhované operátorem, data jsou uchována v paměti až do doby převzetí a potvrzení centrální stanicí, ale také dokáže povel vyslaný obsluhou přijmout a zaslat do řídící jednotky zabezpečeného objektu. Otevře vstupní dveře, zakáže vstup, zapne – vypne sirénu apod. Díky obousměrné komunikaci je tedy možné zařízení nejen vzdáleně ovládat, ale i konfigurovat a zasílat nový firmware bez nutnosti přítomnosti technika v objektu. Při komunikaci s řídící jednotkou jsou podporovány běžné DTMF formáty (ContactID, Franklin, Ademco 4+2) a spolu s datovou komunikací (Spel, Spel2, ASSET,) a silným šifrováním AES-128 (ECB a pro přenos TCP/IP CBC) je PZL-10 na všech komunikačních kanálech bezpečným a garantovaným spojením pro přenos informací.

PZL-10 umožňuje nastavení kontrolních mechanismů, například průběžnou kontrolu neaktivních komunikačních kanálů, nebo přenos aktuálního času při každém testu spojení.  Další bezpečnostní pojistkou je zápis událostí do paměti Flash. Zaznamenané události je možné z paměti vymazat až po potvrzení, že byla data přenesena do databáze SQL.
PZL-10 má i vlastní, plnohodnotný integrovaný systém ochrany pro hlášení poplachu, zabezpečení objektů, vyslání tísňových signálu.Pokud se k němu připojí příslušné detektory je ideálním řešením pro ochranu menších objektů. Objektové zařízení PZL-10 disponuje několika možnostmi jak připojit výstupy technologií. V prvé řadě to jsou 4 nevyvážené vstupy, na kterých se generují události na základě sepnutí nebo rozepnutí kontaktu a druhou možností je (po osazení modulu PZLi) 8 dvojitě vyvážených vstupů.Pro připojení dalších technologií, které mohou ovládat různá zařízení (např. kamery, osvětlení, klimatizaci…) slouží tři výstupy,  dva reléové a  jeden tranzistorový.
PZL-10 je distribuováno ve dvou verzích. Buď jako modul elektroniky, nebo zařízení s vlastním zdrojem a záložním akumulátorem.
Výhody objektového zařízení PZL-10 jsou tedy zřejmé, výrobek společnosti Trade Fides je možné zapojit do stávajících zabezpečovacích systémů a rozšířit tak jejich funkce o přenos dat do vzdáleného centra, nebo jej použít jako samostatný systém PZTS vhodný pro ochranu menších objektů.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.