Přihlásit se

Logistik - Praha

Popis pozice:

• koordinuje dopravní a přepravní procesy, vystavuje přepravní dokumenty
• komunikuje s dodavateli a zákazníky
• zajišťuje materiál (objednávky a distribuce) pro servisní a montážní práce
• vede skladovou dokumentaci
• provádí příjem a výdej materiálu na sklad a jeho expedici
• provádí vstupní kontrolu nakupovaných produktů

Požadujeme:

• Znalost MS OFFICE
• Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
• Trestní bezúhonnost
• Časovou flexibilitu

Vítané dovednosti:

• Znalost elektromateriálu
• Vzdělání v oboru elektro

Nabízíme:

• Perspektivní zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií
• Zázemí silné a stabilní společnosti
• Zaměstnanecké benefity (roční odměny, 5 týdnů dovolené, stravenky 100 Kč, firemní dny, karta Multisport)
• Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
• Zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu

Místo výkonu práce: Praha
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr, 40 hod/týden
Termín nástupu: nástup možný ihned, případně dle dohody
Kontaktní osoba: Jana Svobodová, personalista, tel.: 545 536 224, 607 914 025
Vedoucí pracovník: Tomáš Juráň, vedoucí střediska Praha, tel.: 724 203 299

Vydáno dne: 15.5.2018

JoomShaper