Přihlásit se

Marketingový pracovník - grafik - Brno

Popis pozice:

• Zabezpečuje externí komunikační aktivity a spolupráci s jinými odděleními
• Komunikuje s dodavatelskými reklamními agenturami, mediálními agenturami, médii a institucemi.
• Připravuje, zpracovává, realizuje direct mailové a jiné marketingové aktivity.
• DTP úprava, aktualizace a produkce různých obchodních, informačních a provozních tiskovin.
• Příprava, zpracování, úpravy a produkce propagačních materiálů.
• Implementuje mediální a komunikační strategii společnosti.
• Příprava podkladů a zpracování externích a interních mediálních výstupů (stanoviska a vyhlášení zástupců společnosti, PR správy).
• Spolupráce při tvorbě obsahu a formy komunikačních výstupů, komunikace odborných stanovisek.
• Monitoring zpráv o společnosti v médiích, vedení a archivace příslušné evidence.
• Zviditelňuje a propaguje společnost, její výrobky nebo konkrétní značku na trhu
• Zúčastňuje se průzkumů trhu a spolupráci s reklamními agenturami
• Připravuje pro obchodní zástupce společnosti podklady a propagační materiály, zabezpečuje reklamní a společenské akce
• Podle pokynů přímého nadřízeného vykonává další činnosti potřebné pro chod organizace
• Provádí administrativní úkony spojené se svou pracovní funkcí a s Integrovaným Systémem Managementu organizace
• Reprezentuje organizaci Trade FIDES a.s. na veřejnosti

Požadujeme:

• Ukončené SŠ vzdělání, nejlépe grafik/grafička
• Znalost práce na PC
• Znalost práce v prostředí Word a Excel
• Trestní bezúhonnost
• Samostatnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita
• Výtvarné, grafické cítění
• Řidičský průkaz skupina B

Požadavky na kvalifikaci a výcvik
• Dobrá znalost MS Office, Grafické programy Adobe Design – dobré znalosti (Photoshop, Illustrator, Macromedia Flash, Adobe Acrobat, Dreamweaver)
• Základní znalost pro editaci video souborů a interaktivních medií (Vegas, atd.)

Vítané dovednosti:

• Znalost CAD systému, 3 D animace, (Autodesk, Revit, Atlantis studio)

Nabízíme:

• Zaměstnanecké výhody
• Zázemí jedné z největších společností ve svém oboru
• Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
• Zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu

Místo výkonu práce: Brno
Typ pracovního poměru: HPP, 40 hod/týden, pružná pracovní doba
Termín nástupu: duben 2018 (případně dle dohody)
Nabízená mzda: dle odbornosti kandidáta
Nadřízený pracovník: René Machovský, vedoucí odd. marketingu,
Kontaktní osoba: Jana Svobodová, personalista, tel.: 545 536 224, 607 914 025

Vydáno dne 13.8..2018

JoomShaper