Přihlásit se

Projektant slaboproudých systémů Brno

Popis pozice

      Samostatně zpracovává projektovou dokumentaci

      Navrhuje technické řešení projektu, spolupracuje s obchodním oddělením.

      Provádí autorský dozor na stavbě

      Účastní se na kontrolních dnech a jednáních u zákazníka

Požadavky

      ukončené SŠ/VŠ vzdělání, elektrotechnického směru

      vyhláška ČÚBP č. 50/1978Sb – min. §6 a vyšší

      znalost bezpečnostních systémů EPS, EZS, CCTV, EKV, UKS

      Schopnost a chuť dále rozvíjet znalosti v oboru  bezpečnostních technologií ve vazbě na používané systémy, např. Galaxy, Dominus, Esser, Lites, Bosch, Siemens a další

      schopnost týmové spolupráce

      samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita

      uživatelská znalost práce v MS Office

      dobrá znalost práce v programu AutoCAD

Výhodou:

      znalost vyhlášky č. 268/2009 o technických požadavcích stavby

      znalost vyhlášky č. 499/2006 o dokumentaci staveb

      orientace v souvisejících technických normách, orientace v zákoně 183/2006 Sb Stavební zákon; orientace v zákoně 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách

      ŘP sk B.

      trestní a občanská bezúhonnost

      prověrka NBÚ

      znalost anglického jazyka

Nabízíme

      zázemí jedné z největších společností ve svém oboru

      motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledků

      zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu

      zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, roční odměny, stravenky 100 Kč, firemní dny, karta Multisport, pojištění odpovědnosti zdarma, pružná pracovní doba)

      účast na školeních a odborných seminářích

Místo výkonu práce           Brno

Typ pracovního poměru:  HPP

Termín nástupu:                Nástup možný ihned, případně dle dohody

Kontaktní osoba:              Jana Svobodová, personální odd.

Vystaveno: 29.1.2019

JoomShaper