Přihlásit se

Projektant slaboproudých systémů - Plzeň

Popis pozice

– Samostatně zpracovává projektovou dokumentaci
– Navrhuje technické řešení projektu
– Provádí autorský dozor na stavbě
– Účastní se na kontrolních dnech a jednáních u zákazníka

Požadavky
– ukončené SŠ/VŠ vzdělání, elektrotechnického směru
– vyhláška ČÚBP č. 50/1978Sb – min. §6 a vyšší
– znalost bezpečnostních systémů EPS, EZS, CCTV, EKV, UKS
– Schopnost a chuť dále rozvíjet znalosti v oboru bezpečnostních technologií ve vazbě na používané systémy, např. Galaxy, Dominus, Esser, Lites, Bosch, Siemens a další
– schopnost týmové spolupráce
– samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita
– uživatelská znalost práce v MS Office
– dobrá znalost práce v programu AutoCAD

Výhodou:
– znalost vyhlášky č. 268/2009 o technických požadavcích stavby
– znalost vyhlášky č. 499/2006 o dokumentaci staveb
– orientace v souvisejících technických normách, orientace v zákoně 183/2006 Sb Stavební zákon; orientace v zákoně 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách
– ŘP sk B.
– trestní a občanská bezúhonnost
– prověrka NBÚ
– znalost anglického jazyka

Nabízíme
– zázemí jedné z největších společností ve svém oboru
– motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledků
– zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
– zaměstnanecké benefity (roční odměny, 5 týdnů dovolené, stravenky 100 Kč, firemní dny, karta Multisport)
– účast na školeních a odborných seminářích

Místo výkonu práce Plzeň
Typ pracovního poměru: HPP
Termín nástupu: Nástup možný ihned, případně dle dohody
Vedoucí pracovník: Tomáš Koželuh, vedoucí střediska Plzeň
Kontaktní osoba: Jana Svobodová, personální odd.
Tel. číslo: 607 914 025, 545 536 224

Vystaveno: 15.5.2018

JoomShaper