Přihlásit se

PORADENSKÁ A KONZULTAČNÍ ČINNOST

Bezplatná a nezávazná služba z oboru činností nabízených naší společností. Díky výraznému nárůstu využití různorodých systémů a úrovně zabezpečovací techniky vyvstávají v mnoha společnostech otázky a úkoly, které již nedokáže řešit jednotlivec.
Řešením pro dosažení určených cílů je spolupráce a konzultace s odborníky, kteří se komplexní problematikou zabezpečovací technologie zabývají profesionálně.Otázky typu, jak efektivně využívat inteligentní řízení budov, či objektů, jak řešit propojení s informačním systémem, jak správně spojit řídící, docházkové, požární, kamerové, monitorovací a bezpečnostní systémy s pulty centrální ochrany mohou stát firmu spoustu času, který bude chybět ve vlastním profesním snažení.
Trade Fides, a.s. poskytuje firmám podporu v jejich IT odděleních v celé šíři jejich procesů plánování, odborných analýz, návrhu, výběru a implementace bezpečnostních systémů.
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.