Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémyTECHNOLOGIE

PZTS PZTS

Poplachový zabezpečovací a tísňový systém (dříve nazývaný Elektrická Zabezpečovací Signalizace EZS) je určen především k včasné detekci přítomnosti nebo pokusu o neoprávněné vniknutí narušitele do střeženého prostoru, ochraně předmětů a přivolání pomoci v případě tísně. Je zároveň určen k signalizaci poplachových stavů do místa s trvalou ostrahou.

EPS EPS

Systém elektrické požární signalizace (EPS) je soubor zařízení sloužící k včasné detekci požáru v objektu, upozornění přítomných na požární nebezpečí, ovládání navazujících požárních zařízení a signalizaci poplachových stavů do místa s trvalou ostrahou.

CCTV CCTV

Uzavřený televizní okruh CCTV je systém, který umožňuje sledování dění v zájmových zónách střeženého prostoru z dohlížecího centra, ukládání záznamů a jejich další zpracování. Pomocí vhodně rozmístěných kamer lze úspěšně monitorovat osoby, vozidla, technologické procesy apod.

EKV EKV

Elektronická kontrola vstupu (EKV) má své uplatnění všude tam, kde je nutné kontrolovat a regulovat přístup osob do objektu nebo jeho částí. Autorizovaným osobám umožní po identifikaci přístup do příslušných prostor, zatímco ostatním není přístup do těchto částí povolen.

MZS MZS

Mechanické zábranné systémy mají za úkol vytvořit pevnou překážku proti průniku pachatele do oblasti chráněného zájmu. Cílem překážky je prodloužení času potřebného k vniknutí do objektu o časovou prodlevu, potřebnou k překonání této překážky.

PERIMETRICKÝ SYSTÉM PERIMETRICKÝ SYSTÉM

Perimetrický systém je vnější obvodovou ochranou hranice areálů. Slouží k signalizaci přítomnosti případného narušitele na hranici areálu, tedy ještě dříve, než se prostorem areálu přiblíží ke střeženým objektům.

STRUKTUROVANÁ KABELÁŽ STRUKTUROVANÁ KABELÁŽ

Strukturovaná kabeláž je základem moderní komunikace. Představuje v současné době nejrozšířenější komunikační prostředí pro přenos dat.

INTEGROVANÉ BEZPEČNOSTNÍ A ŘÍDÍCÍ  SYSTÉMY INTEGROVANÉ BEZPEČNOSTNÍ A ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY

Integrované bezpečnostní a řídící systémy integrují jednotlivé bezpečnostní technologie, sjednocují jejich monitorování a ovládání do jednoho, uživatelsky přívětivého grafického prostředí, vytvářejí automatické vazby mezi technologiemi, zjednodušují a zefektivňujií práci obsluhy s celým bezpečnostním systémem . Prostřednictvím různých komunikačních kanálů umožňují připojení mnoha technologií a integrují tyto autonomní systémy do jednoho celku.

NAŠE PRODUKTY NAŠE PRODUKTY

Produkty společnosti Trade FIDES jsou výsledkem vlastního výzkumu, vývoje a výroby. Umožňují realizaci specifických zákaznických projektových řešení bezpečnostních aplikací ve veřejném i soukromém sektoru.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.