Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

ANET

Systém je určen k evidenci a automatickému zpracování odpracované doby s využitím identifikačních médií. Nahrazuje doposud používané ruční způsoby evidence docházky a poskytuje rychlé, přesné a automatizované vyhodnocení odpracované doby a příplatků v návaznosti na nastavení pracovní doby konkrétního pracovníka (např. směnný provoz). Jedná se o komplexní vstupní systém pro přípravu dat pro mzdy a mnoho vyšších informačních systémů.

ANeT-Time Vám umožní jednoduše sledovat docházku. S jeho pomocí budete mít okamžitý přehled o Vašich zaměstnancích, návštěvách či vozidlech na parkovišti. Nabízí vyhodnocování odpracované doby, statistiky, aktuální informace o stavu přítomnosti a podobně.

Docházkový systém ANeT-Time je uspořádán modulárně a konkrétní moduly je možné využívat jednotlivě či v potřebné kombinaci. Z připravených modulových konfigurací - cenově zvýhodněných produktových balíčků - si snadno vyberete ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Nezaplatíte přitom ani korunu za něco, co ve skutečnosti nepotřebujete. A v případě, že se po čase rozšíří vaše požadavky, jednoduše si přikoupíte potřebný modul.


Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.