Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

ASSET

ASSETASSET je integrovaný systém ochrany pro hlášení poplachu, zabezpečení objektů, vyslání tísňových signálu, jednoduché měření fyzikálních veličin a jejich regulaci. Díky jeho modularitě, (připojení různých čidel a detektorů) je možné tento systém jednoduše rozšiřovat.

Docházka zaměstnanců, elektronická kontrola průchodu osob a jejich pohyb po objektu v různých stupních bezpečnostní úrovně, či konkrétně definovaných oblastech. (např. zastřežení jednotlivé místnosti podle počtu osob) jsou základní funkce řídících jednotek. Monitoring osob dle fotografií, sledování parkoviště, ovládání závor, dveří, výtahů, nebo turniketů, připojení klíčového trezoru to je jen malý výčet možností, kterou rozšiřitelnost systému ASSET umožňuje.

Centrální ovládání systému ASSET prostřednictvím programu ASSET Server, který využívá výhod MS SQL Serveru a uživatelské prostředí operačního systému Windows, zaručuje spolu s programem ASSET Client nejen uživatelský komfort, komunikaci po síti Ethernet LAN a záznam všech události probíhajících v řídící jednotce ASSET 801, ale především přehledně monitoruje a příjemným grafickým rozhraním informuje obsluhu o veškeré činnosti systému. Díky této integraci se snižují finanční náklady na provoz zařízení.


SYSTÉM ASSET INTERAKTIVNĚ

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY

Řídící jednotky ASSET jsou základním článkem integrovaného bezpečnostního systému ochrany pro hlášení poplachu, zabezpečení objektů, vyslání tísňových signálu, jednoduché měření fyzikálních veličin a jejich regulaci.

TYPY ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK TYPY ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK

Řídící jednotky ASSET lze díky modularitě systému jednoduše rozšiřovat.

PŘÍPOJITELNÁ ZAŘÍZENÍ PŘÍPOJITELNÁ ZAŘÍZENÍ

Připojením různých čidel detektorů, modulů, je možné systém Asset jednoduše rozšiřovat.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.