Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

PŘÍPOJITELNÁ ZAŘÍZENÍ

Připojením různých čidel detektorů, modulů, je možné systém Asset jednoduše rozšiřovat.
Dveřní jednotka ASSET 10 slouží k připojení čteček ASSET x01 a x11 na komunikační sběrnici RS 485, pomocí které je zajištěna komunikace se systémem ASST 801 – 812. Současně slouží k pro monitorování stavu dveří, spínání elektrického zámku a pro připojení odchodového tlačítka.
Dveřní jednotka ASSET 20 slouží k připojení 2ks. čteček ASSET x01 a x11 (pouze pro jediné dveře – čtečka na každé straně dveří) na komunikační sběrnici RS 485, pomocí které je zajištěna komunikace se systémem ASST 801 – 812. Současně slouží k pro monitorování stavu dveří, spínání elektrického zámku a pro připojení odchodového tlačítka.
CID KOMUNIKÁTOR (Kód: )
Slouží k odesílání poplachových informací na PCO prostřednictvím telefonní linky.
ČTEČKY ASSET (Kód: )
Čtečky ASSET jsou výrobkem firmy Trade FIDES a.s. osazeny čtecími hlavami. Čtečka může být osazena různými typy hlav a tím číst jiné formáty karet. Můžou být nahrazeny originálními čtečkami připojenými na svorkovnici.
DOCHÁZKOVÝ PANEL KMU-6 (Kód: 400719)
Ovládací panel KMU-6 je docházková klávesnice s bezkontaktní čtečkou karet. Slouží k zadávaní docházkových událostí v systému ASSET.
Docházkový terminál slouží pro zadávání docházkových událostí. Může rovněž sloužit pro otevírání dveří.
Linkový modul LML-8 slouží pro připojení různých typů detektorů do systému ASSET. Obsahuje celkem 8 vstupů a je možno na něj připojit až 8 výstupů. Je určen pro montáž na povrch do krabice LMTD.
OP2 je opakovač s galvanickým (optikou) rozdělením linky 485. Původní linku zakončuje a vytváří z ní dvě nové.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.