Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

CCTV

cctvmarolesUzavřený televizní okruh CCTV je systém, který umožňuje sledování dění v zájmových zónách střeženého prostoru z dohlížecího centra, ukládání záznamů a jejich další 

zpracování. Pomocí vhodně rozmístěných kamer lze úspěšně monitorovat osoby, vozidla, technologické procesy apod.

Základním stavebním prvkem, který výrazně ovlivní kvalitu celého systému je kamera. Součástí kamery je vhodný objektiv, kterým lze nastavit požadovanou šířku záběru a tím i velikost scény - tedy zda nás zajímá přehled situace nebo detail.Mimo sledování záběrů v reálném čase je nezbytnou součástí CCTV záznamové zařízení pro archivaci a následné přehrávání zaznamenaných událostí. Systémy lze využít nejen jako součást bezpečnostních aplikací, ale také při sledování technologických procesů, výrobních linek, dopravy atd.

Kromě volby vhodného motivu jsou určujícím parametrem pro kvalitní záběr světelné podmínky na snímané scéně. Pokud je intenzita světla v daném místě nízká, je nutné přistoupit k nasvícení scény. To lze provést buď běžným zdrojem bílého světla, nebo infračerveným reflektorem.
Pro sledování většího počtu kamer na monitorech se využívají přepínače signálů, případně videomatice. Archivace snímků z kamer  na paměťová média umožňuje současné prohlížení v reálném čase, záznam i přehrávání archivovaných snímků. Usnadňuje práci při archivaci, vyhledávání v záznamech, jejich dalším zpracování a exportu.
GEUTEBRÜCK GEUTEBRÜCK

Společnost s čtyřicetiletou tradicí, která během všech těchto let neustále vyvíjí inteligentní a funkční video systémy ve spolupráci s profesionálními uživateli. Kombinací vlastnho vývoje za pomocí moderních technologií a pečlivě vybraných komponentů od externích dodavatelů je jedním z předních leaderů na trhu.

INTELEX INTELEX

Intellex Management Suite umožňuje bezpečně, centrálně spravovat více systémů Intellex přes počítačovou síť. Systém využívá platformu Windows ® jehož produkty usnadňují pohodlný přístup k aplikacím, jejich vzdálenou správu, a pohodlné ukládání dat. Software umožňuje vzdálene spravovat tisíce kamer a to buď prostřednictvím přepínače American Dynamics, nebo používá své virtuální matice.

DALLMEIER DALLMEIER

Dallmeier, je přední světový poskytovatel produktů na sledování videa po sítích. Již více než 25 let vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní komponenty a podílí se na kompletních řešeních v oblasti CCTV/IP. Dallmeier je předním výrobcem kamer, rekordérů, úložných systémů. Vyvíjí aplikace pro inteligentní analýzu obrazu, video software pro správu CCTV. Dallmeier nabízí jak ,samostatné produkty, tak perfektně sladěné kompletní systémy pro sledování videa z jednoho zdroje.

BOSCH BOSCH

Řešení Bosch HD posouvají rozlišení obrazu na další úroveň. Vysoce detailní obrazy umožňují operátorům lépe rozlišit osoby nebo malé prvky. Rozlišení HD také poskytuje širokoúhlý formát, který zachytí více použitelného obsahu obrazu, a snižuje tak podíl prázdné oblohy nebo nevýznamného popředí ve scéně.

DRESEARCH DRESEARCH

Výrobce malých, lehkých a kompaktních digitálních záznamových zařízení, uzavřených v robustním kovovém šasi, které jsou speciálně navržené pro komerční i veřejnou dopravu.

BRIEFCAM BRIEFCAM

Video Synopse je časosběrná prezentace objektů, akcí nebo aktivit. Uživatel tohoto systému může vybírat a určovat zobrazení konkrétních událostí, které se objevily v v různých časech. BriefCam Syndex vyvíjí řadu produktů nové generace založených na technologiích Video Synopse. Společnost Cavid s.r.o. nabízí implementaci samostatných produktů, nebo integrované systémy pro celou řadu skupin uživatelů a tržních oblastí.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.