Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

DVEŘNÍ JEDNOTKY

Dveřní jednotky slouží k připojení čtečky pomocí komunikační sběrnice  RS 485,  která zajišťuje komunikaci se systémem ASSET 801– 812. Současně slouží k monitorování stavu dveří, spínání elektrického zámku a propřipojení odchodového a nouzového tlačítka.

 


 

Dveřní jednotka ASSET 10 slouží k připojení čteček ASSET x01 a x11 na komunikační sběrnici RS 485, pomocí které je zajištěna komunikace se systémem ASST 801 – 812. Současně slouží k pro monitorování stavu dveří, spínání elektrického zámku a pro připojení odchodového tlačítka.
Dveřní jednotka ASSET 20 slouží k připojení 2ks. čteček ASSET x01 a x11 (pouze pro jediné dveře – čtečka na každé straně dveří) na komunikační sběrnici RS 485, pomocí které je zajištěna komunikace se systémem ASST 801 – 812. Současně slouží k pro monitorování stavu dveří, spínání elektrického zámku a pro připojení odchodového tlačítka.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.