Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémyEKV

Elektronická kontrola vstupu (EKV) má své uplatnění všude tam, kde je nutné kontrolovat a regulovat přístup osob do objektu nebo jeho částí. Autorizovaným osobám umožní po identifikaci přístup do příslušných prostor, zatímco ostatním není přístup do těchto částí povolen. Nejběžnějším prostředkem identifikace, používaným v přístupových systémech je personální karta, kterou se osoby registrují u čteček. Čtecí zařízení přečte informaci obsaženou na kartě, předá ji řídící jednotce a ta podle systému přístupových práv rozhodne o vpuštění osoby do střeženého prostoru. V systémech s nejvyššími stupni bezpečnosti se uplatňují tzv. biometrické čtečky, které dokážou identifikovat osoby podle otisku prstu nebo očního pozadí.
Výstupní obvody čteček zajistí po povolení vstupu odblokování mechanické zábrany. Tou může být elektromagnetický zámek dveří, turniket, branka, závora pro vjezd vozidel a podobně.
Řídící jednotka zajišťuje chod celého systému. V ní je udržována databáze uživatelů, jejich práva vstupu do jednotlivých oblastí objektu, která mohou být definována nejen místně, ale i časově. Všechny vstupy nebo i jen pokusy o vstup jsou s příslušnými časovými údaji uloženy a mohou být využity pro pozdější analýzu. Systém může být doplněn softwarovým modulem evidence docházky zaměstnanců, případně objednáváním a výdejem stravy.
ASSET CLIENT ASSET CLIENT

Program ASSET Client slouží k monitorování, dálkové správě a správě uživatelských účtů a oprávnění systémů ASSET 804, 808 a 812. Pomocí tohoto programu je možné spravovat libovolný počet řídících jednotek ASSET připojených v síti k jednomu ASSET serveru.

NORTHERM NORTHERM

Společnost Northern Computers, Inc vyrábí systémy pro řízení vstupu do chráněných prostor s možností sledování a vyhodnocení docházky s použitím biometrických systémů.

GALAXY - EKV GALAXY - EKV

Jednoduchý program pro monitorování a archivaci událostí z tiskového výstupu jedné technologie s možností filtrace událostí, jednoduchých statických map a exportu dat. Při použití s ústřednami GALAXY umožňuje i export dat pro jednoduchou docházku

BIOMERTICKÁ ZAŘÍZENÍ BIOMERTICKÁ ZAŘÍZENÍ

Biometrika je metoda identifikace osob pomocí jedinečných fyzických charakteristik, jako jsou například otisky prstů, oči nebo obličej. Biometrická zařízení ověřují identitu osob tak, že porovnávají uloženou hodnotu konkrétní fyzické charakteristiky s aktuální zjištěnou hodnotou. Nejběžnějším biometrickým zařízením je čtečka otisků prstů.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.