Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

FIDES - KWAD

Úložna klíčů KWAD - 15 (18) zajišťuje kontrolovaný výdej klíčů pouze oprávněným osobám.

Po přiložení platné karty ke čtečce a zadání PINu (pokud je systémem požadován) dojde k odblokování skleněných dveří na definovanou dobu. Po otevření dveří jsou uvolněny konkrétní klíče, na které má uživatel právo, (u příslušných klíčů se rozsvítí zelená LED).
Kontrolní LED svítí pouze nastavený interval (například 15 sekund), a informuje uživatele, že je možné klíče odebrat. Po zhasnutí LED je výdej klíčů zablokován. LED se rozsvítí červeně. Uživatel také musí po odebrání klíčů uzavřít skleněné dveře, v opačném případě dojde k vyhlášení poplachu.
Základní modul může být dodáván s řídící jednotkou Asset 801 a systém tak pracuje zcela autonomně.
V instalacích bezpečnostních systémů, kde je požita řídící jednotka Asset se úložna klíčů KWAD - 15 připojí na komunikační linku RS 485. Veškeré operace jsou zaznamenávány v systému Asset a je nadále možné s těmito údaji pracovat.


Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.