Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémyMZS

Mechanické zábranné systémy mají za úkol vytvořit pevnou překážku proti průniku pachatele do oblasti chráněného zájmu. Cílem překážky je prodloužení času potřebného k vniknutí do objektu o časovou prodlevu, potřebnou k překonání této překážky.

 

Mechanické zábrané systémy jsou obvykle navrhovány v rámci stavby nebo úprav objektu. Vždy jsou kompromisem mezi jejich odolností a komplexností a mezi estetikou prostor a vizuálním působením na klienty. Jedná se především o mříže, ať už pevné nebo otevíratelné, bezpečnostní folie na okenních sklech, bezpečnostní dveře s kvalitními a odolnými zárubněmi, kováními i zámky, turnikety, zodolněné stavební konstrukce, trezory a jiné úschovné objekty. 

 V kombinaci s EKV nebo PZTS jsou pomocí mechanických zábranných prostředků vytvářeny v bankách i bezpečnostní propusti dovolující jen režimový pohyb osob.
MŘÍŽE MŘÍŽE

Trade FIDES nabízí mříže všech bezpečnostních tříd, a to pevné, nebo otvíravé. Bezpečnostní mříže jsou certifikovány podle evropských norem a Národním bezpečnostním úřadem ČR.

TREZORY TREZORY

Trade FIDES nabízí svým klientům trezory pěti různých bezpečnostních tříd. Veškeré trezory i trezorová technika jsou zkoušeny ve státem akreditované zkušebně TREZORTEST a splňují tak všechny bezpečnostní nároky na ně kladené.

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

Trade FIDES dodává certifikované bezpečnostní a protipožární dveře, zajišťuje montáž, záruční a pozáruční servis. Je možné objednat systémy hlavního a generálního klíče, které umožňují jedním bezpečnostním klíčem uzamknout libovolný počet dveří a zároveň dávají možnost určit a kontrolovat osoby, které mohou do jednotlivých objektů a místností vstupovat.

ÚLOŽNY KLÍČŮ ÚLOŽNY KLÍČŮ

Zajišťují kontrolovaný výdej klíčů pouze oprávněným osobám. Po přiložení platné karty ke čtečce a zadání PINu dojde k odblokování dvířek na definovanou dobu.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.