Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

OBJEKTOVÉ ZAŘÍZENÍ

OBJEKTOVÉ ZAŘÍZENÍ

Zařízení předává data do centrální stanice obsluhované operátorem, které prostřednictvím různých komunikačních kanálů (Morse Radio, telefon, SMS, GPRS, Ethernet LAN) spojuje zabezpečovací zařízení s pultem centrální ochrany.

Objektové zařízení zajišťuje komunikaci se všemi ostatními objekty obousměrně,  tzn., že bezchybný přenos informace je příjemcem potvrzen a teprve potom je tato informace vymazána v paměti zdroje zprávy. Žádná zpráva se tedy neztratí ani v případě externího rušení, výpadku napájení nebo jiného technického problému a je předána po obnovení normální funkce sítě. V případě, že nelze v určitém okamžiku předat události radiovou cestou (rušení, sabotáž na anténě, ...) objektové zařízení předá události telefonní cestou. Obousměrnost sítě je kromě potvrzování příjmu zprávy využívána také pro přenosy povelů na objekty. Povelem může být obecně spuštění určitého zařízení,  jako zapnutí kamery, světel, sirény ap. nebo zastřežení/odstřežení objektu, zaklíčování stanice pro servisní účely, případně provedení změny v parametrech objektové stanice z PCO.

Napájecí jednotka zdroje (PU) je schopna dodávat jmenovitý proud 1A. Napájecí jednotka zdroje (PU) je schopna dodávat jmenovitý proud 1A.
PZL-10 je objektové přenosové zařízení, které může pro menší objekty vykonávat funkce samotné PZTS.
PZL-10 (Kód: )
PZL-10 je objektové přenosové zařízení, určené pro přenos dat bezpečnostního charakteru, které může samostatně střežit menší objekty a vykonávat funkce samotné PZTS.
PZL-i (Kód: )
Deska vstupů PZL-i je určena pro připojení výstupů technologií nebo přímo pro připojení samotných detektorů.
Telefonní komunikační kanál (spojení mezi PZL-10 a centrální stanicí LATIS SQL je nutné osadit telefonním komunikátorem.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.