Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

PERIDECT

Základem  systému PERIDECT jsou vzájemně digitálně komunikující unikátní senzory a vyhodnocovací jednotka.
Celý systém je variabilní co do vlastního nastavení, použitelnosti pro nejrůznější typy oplocení i integrovatelnosti s dalšími zabezpečovacími technologiemi. Pro maximální spolehlivost sytému používá PERIDECT  jedinečnou funkci diferenční logiky, díky které dochází ve srovnání s ostatními běžnými systémy k významnému snížení počtu falešných poplachů způsobených vlivy venkovního prostředí (silný vítr, déšť, kroupy, hromobití), a to při současném zachování jednoduchosti a nízké finanční a časové náročnosti instalace a údržby systému.


Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.