Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémyPERIMETRICKÝ SYSTÉM

Perimetrický systém je vnější obvodovou ochranou hranice areálů. Slouží k signalizaci přítomnosti případného narušitele na hranici areálu, tedy ještě dříve, než se prostorem areálu přiblíží ke střeženým objektům.

cctvmaroles

Systém je důležitou součástí střežení rozsáhlých areálů, komplexů budov a prostorů jako jsou letiště, elektrárny, průmyslové objekty, vojenské základny. Hranice takovýchto areálů jsou zpravidla vymezeny oplocením. V tomto případě je možné detekovat změny na oplocení při jeho  narušení,  jako jsou vibrace, mechanické poškození a podobně. 

Střežit lze však i otevřený prostor, a to použitím sloupových infračervených nebo mikrovlnných bariér, případně pasivních infračervených detektorů. Další možností je uložení detekčních systémů pod zemským povrchem, které reagují například na otřesy půdy způsobené chůzí nebo na přítomnosti kovu v blízkosti systému. Pro perimetrickou ochranu lze také využít obvodový kamerový systém, jehož monitorovací a vyhodnocovací zařízení je vybaveno poplachovým managementem, který vyhodnocuje změny ve snímané scéně a následně vyhlásí napadení.
Principů a možností nasazení perimetrické ochrany je více a vhodnost jejich aplikace je vždy nutné posoudit v závislosti na konkrétních podmínkách a terénu areálu.

OPTASENSE OPTASENSE

Systém OptaSense používá osvědčenou metodu pro zjištění jakékoliv činnosti v blízkosti sledovaných aktivních zón na dlouhé vzdálenosti.

INTREPID INTREPID

Digitální plotový detekční systém s přesnou lokalizací narušení.

PERIDECT PERIDECT

Základem systému PERIDECT jsou vzájemně digitálně komunikující unikátní senzory a vyhodnocovací jednotka. Celý systém je variabilní co do vlastního nastavení, použitelnosti pro nejrůznější typy oplocení i integrovatelnosti s dalšími zabezpečovacími technologiemi.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.