Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémyPZTS

PZTSPoplachový zabezpečovací a tísňový systém (dříve nazývaný Elektrická  Zabezpečovací Signalizace EZS) je určen především k včasné detekci přítomnosti nebo pokusu o neoprávněné vniknutí narušitele do střeženého prostoru, ochraně předmětů a přivolání pomoci v případě tísně. Je zároveň určen k signalizaci poplachových stavů do místa s trvalou ostrahou.

Naše společnost Vám nabízí zpracování návrhu technického řešení zabezpečení objektů všech velikostí a kategorií. Naše technická řešení vytváříme vždy na základě Vašich požadavků a režimu užívání objektu. Vždy postupujeme v souladu platnými normami, legislativními předpisy ČR a směrnicemi EU. Na základě Vámi předaných podkladů, informací, požadavků a také obhlídky konkrétního areálu, nebo objektu zpracujeme bezpečnostníhoposouzení včetně analýzy bezpečnostních rizik. Ve vztahu k chráněným předmětům a prostorám stanovíme nejvhodnější technické a ekonomické řešení. Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem doporučíme vybrané produkty certifikovaných systémů. Pro střední a velké aplikace využíváme integrovaný systém ASSET. Všechny navrhované prvky vyhovují certifikaci pro příslušnou třídu bezpečnosti, pro zabezpečení utajovaných skutečností splňují požadavky NBÚ.


ASSET - VÝROBEK SPOLEČNOSTI Trade FIDES, a.s. ASSET - VÝROBEK SPOLEČNOSTI Trade FIDES, a.s.

Je integrovaný systém PZTS, EKV, docházky a jednoduchého měření fyzikálních veličin.

GALAXY GALAXY

Poplachové systémy Honeywell Galaxy jsou plně integrovaným systémem PZTS s možností jednoduché kontrolou přístupu. Různé typy ústředen pokryjí většinu požadavků na zabezpečení objektů.

DIGIPLEX DIGIPLEX

Bezpečnostní systémy Digiplex a Digiplex EVO poskytují nejvyšší bezpečnostní stupeň ochrany pro malé a střední objekty. Tyto systémy jsou navrženy pro snadné použití a jejich modulární koncepce umožňuje nejen jednoduchou a pohodlnou instalaci, ale i rychlý servis celého zařízení.

PŘEDMĚTOVÁ OCHRANA PŘEDMĚTOVÁ OCHRANA

Systémy a detektory pro předmětovou ochranu jsou určeny především pro střežení uměleckých předmětů umístěných ve výstavních sálech, galeriích a muzeích. Detektory a systémy umožňují střežení i v době, kdy má k exponátům přístup široká veřejnost.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.