Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy3S Sedlák

Předmětová ochrana – součást systému PZTS. Předmětová ochrana je určená především pro střežení uměleckých předmětů umístěných ve výstavních sálech, galeriích, muzeích. Detektory a systémy umožňují střežení i v době, kdy má k exponátům přístup široká veřejnost. Spolehlivé střežení sbírkových předmětů 24 hodin denně.Reaguje na dotyk, poškození, pohyb nebo odcizení. Nevyžaduje žádné úpravy na střeženém předmětu. Neomezuje v přístupu při prohlídce vystaveného exponátu. Poskytuje okamžitou informaci o nežádoucí manipulaci s exponátem. Snižuje požadavky na fyzickou ostrahu expozice.


Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.