Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy3S Sedlák

Předmětová ochrana – součást systému PZTS. Předmětová ochrana je určená především pro střežení uměleckých předmětů umístěných ve výstavních sálech, galeriích, muzeích. Detektory a systémy umožňují střežení i v době, kdy má k exponátům přístup široká veřejnost. Spolehlivé střežení sbírkových předmětů 24 hodin denně.Reaguje na dotyk, poškození, pohyb nebo odcizení. Nevyžaduje žádné úpravy na střeženém předmětu. Neomezuje v přístupu při prohlídce vystaveného exponátu. Poskytuje okamžitou informaci o nežádoucí manipulaci s exponátem. Snižuje požadavky na fyzickou ostrahu expozice.


Střeží sošky, vázy, části nábytku. Reaguje na dotyk, poškození, pohyb nebo odcizení. Nevyžaduje žádné úpravy na střeženém předmětu. Schváleno pro objekty s vysokými riziky.
MINIPIR OCTOPUS (Kód: )
MINIPIR je ideálním prostředkem pro zabezpečení drobných uměleckých předmětů umístěných ve vitrínách.
PIR OCTOPUS (Kód: )
PIR Octopus je standardní prostorový detektor určený pro střežení nepřítomnosti osob v daném prostoru.
Mimořádně malý aktivní RFID detektor, vhodný zejména pro střežení drobných předmětů.
Radiový linkový modul (dále jen RLM) je určen pro komunikaci s radiovými detektory a předávání jejich stavů do nadřazeného systému.
Tísňové tlačítko předává okamžitý poplach vyvolaný uživatelem v případě ohrožení, umožňuje sledovat pohyb uživatele po objektu a identifikovat jeho polohu v objektu.
Prvek umožňující spolu s RLM Octopus připojení nízkoodběrových detektorů (RAFFAEL LP a VINCENT VAN GOGH LP) k standardním zabezpečovacím ústřednám a jejich napájení. UT umožňuje připojení až dvou detektorů, místo jednoho ze vstupů je možno aktivovat magnetický snímač.
Signalizační systém Ladon je určen pro hromadné střežení uměleckých předmětů zavěšených ve výstavních síních, galeriích, depozitářích.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.