Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

DETEKTOR MICHELANGELO (Kód: )

DETEKTOR MICHELANGELO DETEKTOR MICHELANGELO DETEKTOR MICHELANGELO

 

Detektor Michelangelo je určen k individuálnímu střežení volně umístěných uměleckých předmětů v expozicích, kam má přístup široká veřejnost. Detektor umožňuje nepřetržité střežení předmětu nejen v době, kdy je příslušný sál uzavřen, ale i v době běžného provozu. Pomocí tohoto detektoru je možno střežit např. sošky, číše, vázy, části nábytku. Uplatní se zejména tam, kde není vhodné umístit exponát do vitríny, nebo je nezbytné mít k němu volný přístup.
Malé rozměry detektoru neruší vjem z vystaveného exponátu, v případě potřeby je i možno překrýt detektor lehkou a měkkou dekorační látkou. Na střežené předměty není zapotřebí nic připevňovat, ani je nijak upravovat.
Detektor se umisťuje pod střežený předmět, který na něm spočívá svojí vahou a změna výchozí hmotnosti střeženého předmětu je dále vyhodnocování: detektor reaguje jak na zvýšení, tak na snížení hmotnosti. Nastavená absolutní citlivost je nezávislá na hmotnosti střeženého předmětu v celém rozsahu pracovních hmotností. Použitý snímací systém poskytuje čidlu dlouhodobou stabilitu a elektronické obvody zajišťují i několikaletý bezúdržbový provoz.
Standardní povrchová úprava je černý matný email, v případě požadavku je možno volit barevný odstín podle vzorníku RAL.
Podle výchozí hmotnosti střeženého předmětu je možno volit ze tří variant provedení:
Michelangelo 5 – až do hmotnosti 5kg
Michelangelo 20 – až do hmotnosti 20 kg
Michelangelo 100 – až do hmotnosti 100 kg 
Je dodáváno i provedení pro připojení k radiovému univerzálnímu vysílači Michelangelo LP, toto provedení je k dispozici pro předměty až do hmotnosti 20kg.
MICHELANGELO 5
Rozmezí hmotnosti střežených předmětů: 0,05 až 5 kg (mírné překročení hmotnosti nezpůsobí poškození, ale sníží citlivost)
Maximální citlivost na změnu hmotnosti: < 10 g
Napájecí napětí: 9 - 16 Vss
Odběr proudu v klidovém stavu: <10mA při 12 V
Odběr proudu při poplachu: <5mA při 12 v
Rozmezí nastavení citlivosti: plynule 1:12 a skokem 1:10
Rozsah pracovních teplot: + 5 až + 55 °C
Délka připojovacího kabelu: 4 m
Rozměry výška x průměr: 13 x 78 mm
Hmotnost: 250 g

 

ODLIŠNÉ PARAMETRY MICHELANGELO 20
Rozmezí hmotnosti střežených předmětů: 0,2 až 20 kg (mírné překročení hmotnosti nezpůsobí poškození, ale sníží citlivost)
Maximální citlivost na změnu hmotnosti: < 40 g
Rozměry výška x průměr: 15 x 78 mm

 

ODLIŠNÉ PARAMETRY MICHELANGELO 100
Rozmezí hmotnosti střežených předmětů: 1 až 100 kg (mírné překročení hmotnosti nezpůsobí poškození, ale sníží citlivost)
Maximální citlivost na změnu hmotnosti: < 200 g
Rozměry výška x průměr: 20 x 350 mm

 

download


Výrobce: 3S Sedlák, s.r.o.
Množství na skladě: Neomezený

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.