Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

ZÁVĚSNÝ SYSTÉM LADON A (Kód: )

ZÁVĚSNÝ SYSTÉM LADON A

Signalizační systém Ladon je určen pro hromadné střežení uměleckých předmětů zavěšených ve výstavních síních, galeriích, depozitářích. Princip činnosti jeho prvků umožňuje nepřetržitou činnost - tedy nejen v době, kdy je příslušný sál uzavřen, ale i v době běžného provozu. Zejména je vhodný do prostorů expozic, kam má přístup široká veřejnost. Pomocí systému Ladon je možno střežit např. obrazy, goblény, tapiserie. Na střežené předměty není zapotřebí nic připevňovat ani je nějak upravovat.

Systém sestává ze dvou částí - souboru závěsových detektorů (čidel) JNK vyhodnocovací jednotky MRK. Střežený předmět je zavěšen na závěsovém detektoru (čidle), pomocí závěsového drátu ZDR a závěsového háčku HK10. Na jednu vyhodnocovací jednotku je možno připojit až 50 detektorů JNK; propojení je provedeno jediným kabelem spojujícím všechny detektory. Detektory i vyhodnocovací jednotka jsou umístěny v obrazové liště, která je současně kryje i s kabeláží a umožňuje jednoduché přemístění detektoru při změně expozice.

 

download


Výrobce: 3S Sedlák, s.r.o.
Množství na skladě: Neomezený

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.