Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

UNIVERZÁLNÍ VYSÍLAČ (Kód: )

UNIVERZÁLNÍ VYSÍLAČ

Prvek umožňující spolu s RLM Octopus připojení nízkoodběrových detektorů (RAFFAEL LP a VINCENT VAN GOGH LP) k standardním zabezpečovacím ústřednám a jejich napájení. UT umožňuje připojení až dvou detektorů, místo jednoho ze vstupů je možno aktivovat magnetický snímač. Přenos signálů mezi UT a RLM je obousměrný, šifrovaný.

Díky oboustranné komunikaci je i na straně detektoru informace o velikosti signálu, což usnadňuje instalaci. Při procesu instalace se pracuje se zvláštními kódy tak, aby nedocházelo k nechtěnému zaregistrování UT k RLM, což je přínosné zejména u rozsáhlých instalacích a při změnách. Pouzdro UT je ploché , což je zvláště vhodné pro umístění za obraz.

 

download


Výrobce: 3S Sedlák, s.r.o.
Množství na skladě: Neomezený

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.