Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

ZÁVĚSOVÝ DETEKTOR VINCENT VAN GOGH (Kód: )

ZÁVĚSOVÝ DETEKTOR VINCENT VAN GOGH ZÁVĚSOVÝ DETEKTOR VINCENT VAN GOGH ZÁVĚSOVÝ DETEKTOR VINCENT VAN GOGH

Závěsový detektor Vincent Van Gogh (VVG) je určen pro střežení uměleckých předmětů zavěšených ve výstavních síních, galeriích, depozitářích. Princip činnosti jeho prvků umožňuje nepřetržitou činnost - tedy nejen v době, kdy je příslušný sál uzavřen, ale i v době běžného provozu. Zejména je vhodný do prostorů expozic, kam má přístup široká veřejnost. Pomocí VVG je možno střežit např. obrazy, goblény, tapiserie. Na střežené předměty není zapotřebí nic připevňovat ani je nějak upravovat.

 
Střežený předmět je zavěšen na závěsovém detektoru pomocí závěsového drátu ZDR a závěsového háčku HK10. Podle nastavené citlivosti jsou vyhodnoceny velmi malé pohyby střeženého předmětu, pokus o jeho sejmutí se závěsného drátu nebo pouze dotyk. Poplach vyvolají pohyby u senzoru čidla velikosti několika tisícin milimetru. Elektronické obvody zajišťují správnou činnost v širokém rozmezí hmotností předmětů při vysoké odolnosti vůči falešným poplachům.
Jsou dodávány dvě varianty: VVG S - standardní s bezkontaktním, bezpotenciálovým výstupem pro připojení k ústředně a VVG LP s nízkým příkonem pro připojení k univerzálnímu vysílači a napájení z baterií. 
 
Společné technické parametry
 Rozmezí hmotnosti střežených předmětů: 1 až 50 kg
 Rozsah nastavení citlivosti: 1 : 30
 Rozmezí pracovních teplot: + 5 až + 55 °C 
 Rozměry v x š x h: 73 x 80 x 23 mm
 Hmotnost: 250 g

 

Verze S
Napájecí napětí: 10 až 18 Vss
Klidový odběr ze zdroje: < 7 mA
Výstup: bezkontaktní, bezpotenciálový

 

Verze LP
Nápájecí napětí: 2.9 až 15 Vss
Klidový odběr ze zdroje: < 10 µA,
Výstup: bezkontaktní, potenciálový

 

 

download


Výrobce: 3S Sedlák, s.r.o.
Množství na skladě: Neomezený

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.