Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

TYPY ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK

Řídící jednotky ASSET lzedíky modularitě systému jednoduše rozšiřovat.

 


ASSET FOLIE (Kód: )
ASSET-Folie je zařízení pro vyhodnocení neporušenosti fólií, které jsou nalepeny na stěny skříně ASSET.
ASSET MINIBASE (Kód: )
Napájecí zdroj (měnič 12V= / 5V=) slouží k napájení všech zařízení umístěných ve skříni. Stabilizuje a filtruje přivedené napětí z napájecího zdroje 13,8V. Slouží pro připojení jednoho expandéru a rozvětvení 4 linek RS485. Je umístěn ve skříni Asset 804Z.
EXPANDER (Kód: )
Expander je zařízení, které se připojuje na RS232 PC desky ASSET. Expander se propojí s deskou XBASE pomocí konektoru do pozice BOX1 až BOX3. Modul Expander nelze použít samostatně. Konektor RS232 je propojen kabelem s deskou PC.
EXPANDER BASE (Kód: )
Expander BASE je základnová deska pro zařízení Expander.
Linkový modul LML-8 slouží pro připojení různých typů detektorů do systému ASSET. Obsahuje celkem 8 vstupů a je možno na něj připojit až 8 výstupů. Je určen pro montáž na povrch do krabice LMTD.
(měnič 12V= / 5V=) slouží k napájení všech zařízení umístěných ve skříni pro ASSET 804, 808, 812. Stabilizuje a filtruje přivedené napětí z napájecího zdroje 13,8V. Deska je osazena vypínačem pro možnost odpojení zařízení od napájení.
MĚNIČ NAPĚTÍ A802PW (Kód: 202583)
Napájecí zdroj (měnič 12V= / 5V=) slouží k napájení všech zařízení umístěných ve skříni. Stabilizuje a filtruje přivedené napětí z napájecího zdroje 13,8V. V levé horní části je opatřen vypínačem pro možnost odpojení zařízení od napájení.
Zdroj PWR 4A má jeden napájecí výstup.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.