Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémyREICHLE & DE-MASSARI

Specifická zkušenost a schopnost této firmy leží ve výrobě spojovací a distribuční technologie pro metalické i optické sítě. Na základě těchto technologií, R&M zaměřil své úsilí na čtyřech obchodních odvětvích: operátoři, podniky, průmysl a domácí kabeláže. Historicky je R&M doma na trhu operátorském. V dnešní době R&M zajišťuje mnoho WAN a MAN operátorů, tradiční národní a mezinárodní telekomunikační společnosti, také mnoho městských operátorů a železničních společností. Zakázková řešení pro kolokaci, konektivitu, maximální provozní bezpečnost a FTTB (Fiber To The Building) jsou v popředí jak v operátorském, tak i v ostatních odvětvích.


Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.