Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

ÚLOŽNY KLÍČŮ

Zajišťují kontrolovaný výdej klíčů pouze oprávněným osobám. Po přiložení platné karty ke čtečce a zadání PINu (pokud je systémem požadován) dojde k odblokování skleněných dvířek na definovanou dobu. Po otevření dveří dojde k odblokování těch klíčů, na které má uživatel právo, (u příslušných klíčů se rozsvítí zelená LED). LED svítí pouze nastavený interval (například 15 sekund), kdy informuje uživatele, že může klíče odebrat. Po zhasnutí LED je výdej klíčů zablokován. Uživatel také musí po odebrání klíčů uzavřít skleněná dvířka, v opačném případě dojde k vyhlášení poplachu. Klíčový trezor musí být připojen do systému ASSET, ve kterém se určují pravidla výdeje klíčů. Veškeré operace jsou zaznamenávány v systému ASSET a je možné s těmito údaji následně pracovat.


 

Úložna klíčů KWAD - 15 zajišťuje kontrolovaný výdej klíčů pouze oprávněným osobám.
KWAD - 18 je rozšiřující modul pro ukládání klíčů. Umožňuje přídání dalších 18 klíčů. Připojuje se na linku RS 485.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.