Přihlásit se

Společnost Trade FIDES (TFS) je největší společností na českém trhu poskytující komplexní služby v oblasti technologické bezpečnosti. Společnost byla založena v roce 1996 se soukromým českým kapitálem. Sídlo společnosti je v Brně, celorepublikové pokrytí zajišťuje 6 poboček. TFS zaměstnává více než 200 kvalifikovaných odborníků. Firma se zabývá především komplexními projekty z oblasti objektové bezpečnosti (zabezpečovací, požární, perimetrické střežení...) ve kterých využívá vlastní produkty. K těm klíčovým patří integrovaný a monitorovací systém LATIS - technologická špička v oboru a moderní systém kontroly vstupu pro inteligentní budovy s názvem ASSET. 

Společnost Trade FIDES nabízí svým zaměstnancům benefity.

Zejména 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní dny, příspěvek na sportovní vyžití.

 


PŘEHLED AKTUÁLNĚ VOLNÝCH POZIC:

VÝROBA A VÝVOJ

Produkty společnosti Trade FIDES jsou výsledkem vlastního výzkumu, vývoje a výroby a umožňují tak realizaci specifických zákaznických zabezpečovacích projektů ve veřejném i soukromém sektoru .

Trade FIDES díky vlastnímu vývojovému oddělení produkuje výrobky od návrhu přes výrobu až po vlastní montáž. V procesu výroby jsou použity nejnovější technologie a všechny výrobky prochází rozsáhlými testy. Jednotlivé výrobky i celé bezpečnostní systémy splňují všechny požadavky na ergonomii a moderní design.

Zvláštní pozornost je věnována spolehlivosti produktů a jejich kvalitě, která odpovídá a splňuje nejvyšší bezpečnostní stupně ochrany ve všech fázích cyklu výroby. Systém kontroly kvality,  je garantován normami ČSN, bezpečnostními certifikáty NBÚ a také osvědčením mezinárodního řízení jakosti "ISO 9001", vydané certifikačním systémem TDS na všechny druhy činnosti, včetně vývoje, výroby, konstrukce, montážních prací až po po-prodejní servis. Trade FIDES vyrábí více než 100 různých výrobků.

 Společnost rovněž poskytuje poradenskou a konzultační činnost, technickou podporu a servis.

Trade FIDES je certifikovaným Silver partnerem společnosti Microsoft.

JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.