DVS

Dohledové videosystémy (dříve CCTV) (ČSN EN 62676), jsou kamerové systémy, které umožňují sledování dění ve střežených (dohledových) zónách s možností ukládání záznamů k jejich dalšímu zpracování. Jsou významným doplňkem pro monitorování zájmových zón střeženého prostoru a ověřování např. poplachových stavů. Dnešní inteligentní systémy nebo kamery jsou využívány například k trasování objektů i osob, monitorování a rozpoznání osob, detekce RZ, měření teploty (termokamery) nebo k perimetrické detekci. Rozsáhlé kamerové systémy jsou nasazovány v rámci městských kamerových systémů nebo využívány k řízení provozu tzv. traffic control.

Provedeme kompletní návrh kamerového systému dle Vašich potřeb. Zabezpečíme Vaše rizikové zóny novými kamerami, případně propojíme Váš stávající kamerový systém s naším systémem.

Pro výše uvedené bezpečnostní technologie zajišťujeme návrhy a realizaci technického řešení zabezpečení pro objekty různých velikostí a kategorií v souladu s platnými normami, legislativními předpisy ČR a směrnicemi EU. Řešíme i následné servisní úkony a pravidelné revize vyžadované platnou legislativou s ohledem na potřeby a možnosti Vaší firmy.