Reprezentantky volejbalu nosí logo FIDES

Zajímáte se o beach volejbal a znáte Terezu Francovou a Magdalenu Dostálovou? Tyto dvě šikovné volejbalistky budou v letošním roce nosit naše logo a propagovat ho nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Tereza s Magdalenou dosáhly velkého úspěchu hned na prvním společném turnaji beach volejbalu a získaly zlaté medaile v soutěži Letní pohár Praha v roce 2021. Dalšími velkými úspěchy, kterými se mohou děvčata pochlubit jsou: 2. místo na Letním poháru Vratislavice, 9. místo na Světovém poháru FIVB World Tour ve Španělsku, 17. místo na Světovém poháru FIVB World Tour v Portugalsku a 5. místo na Mistrovství ČR 2021 v Praze.

Když není sezóna beach volejbalu, věnují se obě sportovkyně volejbalu, který se hraje na sněhu tzv. snow volejbal. Magdalena s týmem v minulém roce vybojovala 2. místo na Mistrovství ČR ve snow volejbalu a Tereza, před pár týdny, vyhrála se svým týmem evropský pohár v rakouském Wagrainu a dosáhla tak na zlatou medaili v evropské sérii.

Momentálně se obě sportovkyně společně připravují na další sezónu beach volejbalu, ve kterém chtějí dosáhnout ještě lepších úspěchů, než v předcházející sezóně.