Školení pro zákazníky

V krásných prostorách hotelu Kraví hora v obci Bořetice proběhlo školení pro naše zákazníky - zaměstnance státní správy, jehož cílem byla prezentace novinek v oblasti systému centralizované ochrany a integrovaných bezpečnostních systémů.

Účastníci školení, kteří ve své práci používají naše produkty ASSET a LATIS, byli v teoretické části seznámeni s novinkami a zkušenostmi z provozu i montáží. Praktická část školení pak probíhala formou ukázek na prezentačním panelu ASSET a přednášející tak měli za úkol předvést novinky a práci s našimi bezpečnostními systémy. Jednalo se například o ukázky technických prostředků pro bezpečnost střežených prostor, pro přístupy k chráněným prostorům, pro identifikaci osob aj. Krom funkcionalit byla na prezentačním panelu ASSET odprezentována i nová řada čteček, která byla vyvinuta naší společností.

Celé školení probíhalo v přátelském duchu a věříme, že všichni účastníci byli spokojeni a odnesli si mnoho cenných informací a poznatků, které využijí v práci s našimi bezpečnostními systémy.

#TradeFIDES

#TradeFIDESaZakaznici