Zabezpečení Technické univerzity v Liberci

Zabezpečení objektů Technické univerzity v Liberci

V portfoliu máme několik tisíc spokojených zákazníků a na kontě přes desítky tisíc realizovaných projektů. Mezi naše spokojené zákazníky patří i Technická univerzita v Liberci, která je zabezpečena našimi unikátními bezpečnostními systémy již od roku 2003.

Vznik univerzity

Technická univerzita v Liberci je jedinou univerzitou v Libereckém kraji. Vznikla v roce 1953 jako vysoká škola, která měla za cíl vzdělávat kvalifikované inženýry pro místní průmysl. V průběhu let přibývaly obory i fakulty, což v roce 1995 vedlo k přejmenování  na Technickou univerzitu v Liberci.

Zabezpečení na míru

Univerzita má spoustu areálů a budov, které jsou rozesety po celém městě a jednu budovu má v Jablonci nad Nisou. Navržený systém karetních vstupů a systém zabezpečení objektů je velmi členitý a přesto je soustředěný do jednoho místa dle požadavku univerzity. Technologie PZTS, EPS a EKV jsou integrovány do našeho bezpečnostního sytému ASSET a celkový přehled je zajištěn nadstavbovým systémem LATIS, který tak obstarává efektivní provoz a správu systémů z jednoho pracoviště.

Práce na objektech univerzity pro nás neskončila montáží, ale stále pokračuje v podobě poskytování nonstop servisu našich bezpečnostních systémů. Spokojenost s našimi bezpečnostními systémy a poskytovanými službami vyjádřila paní Věra Strejčková, která je bezpečnostním pracovníkem univerzity: „Se službami firmy Trade FIDES jsme dlouhodobě spokojeni. Při jakémkoliv požadavku vycházejí maximálně vstříc a jejich služby jsou profesionální.“

#vzdelanikterepomahamechranit