Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

DRESEARCH

Výrobce kompaktních digitálních záznamových zařízení, uzavřených v robustním kovovém šasi, které jsou speciálně navržené pro komerční i veřejnou dopravu.

 


 
Malé, lehké a kompaktní digitální záznamové zařízení HYDRA IP, uzavřené v robustním kovovém šasi, je speciálně navržené pro komerční i veřejnou dopravu. Toto nejmodernější záznamové zařízení, které dodává společnost Trade FIDES, má vynikající schopnost  zaznamenat děj ve voze i v jeho okolí, a to velmi sofistikovaně.
 
hydra.
Digitální záznamové zařízení HYDRA MR3060-4 (M) a celý monitorovací systém včetně kamer nainstalovala společnost Fides, a.s. do hlídkových vozidel Městské Policie Brno, která jej začala používat jako první v České republice.

Záznamové zařízení má však široké pole uplatnění, mohou jej využít nejen automobily taxislužeb, hasičů, policie, záchranné služby, ale i autobusy, vlakové soupravy, těžká nákladní technika při přepravě nadměrných nákladů, lodní doprava či letecký průmysl.

  


 

Záznamové zařízení je vhodné všude tam, kde se čeká maximální odolnost a výkon.

 

Hybridní čtyřkanálový DVR Hydra IP MR3060-4M pro záznam z analogových a IP kamer je speciálně navržen pro použití v prostředcích
hromadné dopravy. Díky síťovému rozhraní a plně využitelným programovým rozhraním lze DVR jednoduše rozšířit o další funkce jako sčítání lidí nebo mód zpětného zrcátka.

4 vstupý digitální hybridní rekordér série HydraIP umožňuje záznam analogového i IP video signálu.

Parametry zařízení:

• Záznam až 4 analogových kamer a až 16 IP kamer, doplňková data, audiozáznam, GPS data (volitelně)
• Celková integrace s palubním systémem vozidla
• Rychlá a snadná instalace
• Patentované provedení skříně přístroje s integrovanou lištou DIN
• Inovativní bezpečnostní koncept s víceúrovňovým zabezpečením, elektronickým klíčem pro odjištění zámku pevného disku
Bezúdržbové provedení, pasivní chlazení bez ventilátoru

   

 


 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.