Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémy

ÚLOŽNY KLÍČŮ

Zajišťují kontrolovaný výdej klíčů pouze oprávněným osobám. Po přiložení platné karty ke čtečce a zadání PINu  dojde k odblokování dvířek na definovanou dobu. Uživatel také musí po odebrání klíčů uzavřít , v opačném případě dojde k vyhlášení poplachu.


FIDES - KWAD FIDES - KWAD

Společnost Trade FIDES dodává úložny klíčů pod typovým označením KWAD-15 a KWAD-18, jedná se o trezory klíčového hospodářství s 15-ti nebo 18-ti pozicemi pro svazky klíčů.

RAISA RAISA

Od roku 1996 společnost vyrábí a dodává tzv. Úložny klíčů, kterými je vybavena většina útvarů Armády České Republiky. Firma RAISA spol. s r.o. působí na celém území České republiky zvláště pak ve Středočeském, Východočeském a Severočeském kraji vč. Hlavního města Prahy.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.