Přihlásit se

PZTS -poplachové zabezpečovací a řídící systémy      EPS - systém elektrické požární signalizace      CCTV-uzavřený televizní okruh      EKV -elektronická kontrola vstupu      MZS -mechanické zábranné systémy      PS -perimetrické systémy      SK - strukturovaná kabeláž      GNS - grafické nadstavbové systémySTRUKTUROVANÁ KABELÁŽ

Strukturovaná kabeláž je základem moderní komunikace. Představuje v současné době nejrozšířenější komunikační prostředí pro přenos dat, hlasu, případně obrazu. Vzhledem ke své univerzálnosti a flexibilitě je využitelná pro nejrůznější telekomunikační systémy a služby. Její předností je snadné přizpůsobení změnám i budoucím.

Nabídka naší společnosti představuje komplexní zajištění strukturované kabeláže od návrhu po realizaci. Základem je návrh řešení topologie s jistou vizí do budoucna, výběr vhodného systému, výběr aktivních prvků, rozvaděčů, respektování požadavku zákazníka na přizpůsobení k řešení interiérů apod.


KRUGEL EXIM KRUGEL EXIM

KRUGEL EXIM je soukromá obchodní společnost založená v roce 1991 s cílem využít mnohaleté technické vědomosti a obchodní zkušenosti zakladatelů firmy a prvních klíčových zaměstnanců. Většina z nich pocházela z různých odvětví kabelážního průmyslu. Disponovala znalostmi z oblastí výzkumu a vývoje, návrhu produktů, výroby, testování a měření a taktéž zahraničního obchodu.

REICHLE & DE-MASSARI REICHLE & DE-MASSARI

Jako nezávislý švýcarský rodinný podnik, Reichle & De-Massari AG (R&M), Wetzikon (ZH), má již od roku 1964 více než čtyřicetiletou zkušenost na trhu s informační a komunikační technologií. Společnost se soustředí na vývoj a výrobu pasivních kabelážních řešení pro komunikační sítě orientovaných do budoucna. Výjimečné produkty v metalické a optické oblasti získaly pověst jako etalon kvality, který vždy poskytuje přidanou hodnotu. R&M řešení vytváří standardy pro modularitu, pohodlnou instalaci i údržbu.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
JoomShaper

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací o souborech cookies.